Головна Новини Світ США Курйоз з президентським дзвінком: Трамп помилився номером і влаштував скандал
commentss НОВИНИ Всі новини

Курйоз з президентським дзвінком: Трамп помилився номером і влаштував скандал

Трамп помилково подзвонив своєму колишньому раднику і накинувся на нього з образами, коли зрозумів, що телефонує не тому

10 квітня 2025, 17:27 comments3831
Поділіться публікацією:

Нещодавно генерал-лейтенант у відставці Г.Р. МакМастер отримав несподіваний дзвінок на свій особистий телефон від президента Дональда Трампа, у якого колись працював радником

Курйоз з президентським дзвінком: Трамп помилився номером і влаштував скандал

Дональд Трамп

Як повідомили CBS News четверо обізнаних джерел, дзвінок надійшов із Білого дому. Незнайомий голос на лінії попросив МакМастера "залишатися на зв’язку для розмови з президентом". Це викликало подив — адже МакМастера усунули з посади радника з національної безпеки ще у березні 2018 року, через 13 місяців після призначення.

Ще дивнішим виглядав цей контакт, з огляду на нещодавню критику: лише напередодні, 2 березня 2025 року, Трамп публічно обізвав МакМастера у соцмережах "слабаком" і "повним невдахою" після його інтерв’ю, де той засумнівався у щирості намірів кремлівського диктатора Володимира Путіна завершити війну в Україні.

Коли Трамп вийшов на лінію, він звернувся: "Генрі…" — і почав говорити, розповідає CBS із посиланням на двох анонімних співрозмовників. МакМастер, упізнавши голос президента, одразу зрозумів: він не та людина, з якою Трамп хотів говорити. Його ім’я — Герберт Реймонд, а не Генрі.

"Пане президенте, це Г.Р. МакМастер", — уточнив він.

У відповідь Трамп вигукнув: "На біса мені говорити з Г.Р. МакМастером?!" — і одразу перейшов до нищівної критики свого колишнього радника, після чого дзвінок швидко обірвався.

Як з’ясувалося, президент хотів поговорити з Генрі МакМастером — губернатором Південної Кароліни. Як сталося таке непорозуміння — невідомо, але за словами одного з джерел CBS, виклик помилково оформив один із помічників Трампа. Білий дім відмовився коментувати приватні телефонні розмови.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Трампа закликали надати Україні все необхідне для перемоги.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини