Головна Новини Світ США Підтримка хуситів не пройде безкарно: глава Пентагону жорстко попередив Іран
commentss НОВИНИ Всі новини

Підтримка хуситів не пройде безкарно: глава Пентагону жорстко попередив Іран

Глава Пентагону жорстко звернувся до Ірану через підтримку хуситських бойовиків

сьогодні, 09:15
Поділіться публікацією:

Міністр оборони США Піт Гегсет виступив із різкою заявою, адресованою Ірану, у зв’язку з його підтримкою єменських хуситів. Як повідомляє Reuters, глава Пентагону попередив Тегеран про можливі серйозні військові наслідки.

Підтримка хуситів не пройде безкарно: глава Пентагону жорстко попередив Іран

Глава Пентагону Піт Гегсет. Фото: CNN

"Наше повідомлення Ірану: ми бачимо, як ви озброюєте хуситів. Ми повністю усвідомлюємо, що ви робите", — написав Гегсет на своїй сторінці в соцмережі.

Він додав, що іранське керівництво знає можливості армії США і має враховувати попередження, які вже неодноразово звучали з Вашингтона. За словами міністра, відповідь США за підтримку хуситів надійде "в тому місці та в той момент, який ми самі оберемо".

Ця заява прозвучала на тлі поновлення непрямих переговорів між США та Іраном, які стосуються іранської ядерної програми. Сторони вже провели три раунди перемовин за посередництва Оману з метою досягнення компромісу: Ірану пропонують обмежити ядерні амбіції в обмін на скасування американських санкцій.

Наступна зустріч, як очікується, відбудеться в Римі найближчої суботи.

Гегсет також поширив у соцмережі допис президента Дональда Трампа, опублікований ще в березні, в якому той прямо поклав відповідальність на Іран за атаки, що здійснюються хуситами в регіоні.

У свою чергу, Тегеран заперечив свою участь, заявивши, що хусити діють самостійно.

Тим часом США нарощують військову присутність на Близькому Сході. На тлі атак хуситів на торгові судна в Червоному морі, які ті пояснюють "солідарністю з палестинцями через операцію Ізраїлю в Газі", американські сили вже завдали понад тисячу ударів по об'єктах бойовиків.

Крім того, Пентагон розмістив шість стратегічних бомбардувальників B-2 на острові Дієго-Гарсія в Індійському океані, що свідчить про посилення військової готовності США у регіоні.

Портал "Коментарі" писав, що 26 квітня в порту Бендер-Аббас, розташованому на півдні Ірану, пролунав потужний вибух, який спричинив масштабну пожежу. За даними агентства Reuters, інцидент забрав життя щонайменше чотирьох людей, ще понад 500 осіб зазнали поранень.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини