Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
У районі Нью-Йорка і Нью-Джерсі триває серія інцидентів із дронами, які викликають занепокоєння серед місцевих мешканців. Як повідомляє ABC News, міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас заявив, що федеральний уряд активізує зусилля для розв'язання цієї проблеми.
Нью-Йорк (фото з відкритих джерел)
Майоркас підтвердив, що уряд виділив додаткові ресурси, залучив персонал і новітні технології для допомоги місцевим правоохоронцям у боротьбі з невідомими безпілотниками. За його словами, влада прагне забезпечити безпеку мешканців регіону.
Він також зазначив, що деякі з повідомлень про безпілотники виявилися хибними, оскільки насправді це були пілотовані літаки, помилково прийняті за дрони. Проте влада продовжує працювати над розв’язанням інцидентів, аби запобігти будь-яким потенційним загрозам.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що над військовою базою США у Німеччині помітили невідомі дрони. В останні тижні над військовою базою США "Рамштайн", що знаходиться в Німеччині, пролітали невідомі безпілотники. Також дрони помічали над об'єктами оборонного концерну Rheinmetall.
Видання з посиланням на конфіденційний звіт німецьких органів безпеки пише, що у вечірні години 3 та 4 грудня над "Рамштайном" було помічено кілька дронів. При цьому журналісти уточнюють, що, незважаючи на інтенсивні пошуки, операторів безпілотників знайти не вдалося. "Spiegel" пише, що в останні тижні безпілотники також були помічені над об'єктами оборонної компанії Rheinmetall та хімічного гіганта BASF. У відповідь на запит видання в армії США підтвердили, що над Рамштайном літали підозрілі безпілотники.