Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Президент США Дональд Трамп не назвав Україну рівноправним учасником переговорів щодо миру. Як передає портал "Коментарі", такий натяк голова Білого дому зробив під час прес-конференції в Овальному кабінеті.
Дональд Трамп. Фото: з відкритих джерел
Відповідаючи на запитання, чи вважає він Україну рівноправним учасником мирного процесу, Трамп сказав, що це цікаве питання.
На уточнююче питання, чи підтримує Трамп, щоб Зеленський поступився територією або обміняв її для завершення війни, він відповів, що українському президентові доведеться робити те, що він має, але його рейтинги, м'яко кажучи, не надто високі.
Проте Трамп не вважає, що є небезпека того, що участь президента України Володимира Зеленського в переговорному процесі заморозять.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чи Путін погодився на низку компромісів після розмови з Трампом: у США дали відповідь.
Також видання "Коментарі" повідомляло – Європа досі не може прийти до тями після несподіваних дій і заяв президента США Трампа. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише видання "Politico".
Раніше "Коментарі" писали – після розмови Трампа та Путіна все змінилося: The Times розкрило деталі.
Новини