Головна Новини Світ США Ракетна атака на Суми: духовний радник Трампа назвав Путіна втіленням зла
commentss НОВИНИ Всі новини

Ракетна атака на Суми: духовний радник Трампа назвав Путіна втіленням зла

Духовний радник Трампа вважає Путіна втіленням зла

14 квітня 2025, 12:10
Поділіться публікацією:

Духовний радник колишнього президента США Дональда Трампа пастор Марк Бернс різко розкритикував російський авіаудар по Сумах, здійснений у Вербну неділю, 13 квітня. У своєму дописі в соцмережі Х він закликав світову релігійну спільноту публічно виступити проти російської агресії та об’єднатися в боротьбі з "очевидним злом".

Ракетна атака на Суми: духовний радник Трампа назвав Путіна втіленням зла

Фото: скріншот

"Ось чому я назвав Путіна втіленням зла… Як пастор і миротворець, я рішуче засуджую варварське бомбардування храму в Сумах, яке відбулося у священний день для християн — Вербну неділю, коли люди зібралися для молитви та духовного очищення", — написав Бернс.

Він підкреслив, що удар по церкві, де перебували мирні віряни, є прямим посяганням на людяність, віру та саму святість життя. За словами радника, цей акт агресії демонструє повну зневагу до моральних цінностей та співчуття.

"Я закликаю до справедливості та відповідальності. Світ має припинити мовчання. Я звертаюся до всіх віруючих на планеті — засудіть це зло, підніміть голос заради миру. Насильство, спрямоване на жінок, дітей і невинних, не може залишитися без відповіді. Ми повинні виступити єдиним фронтом проти цього нелюдського зла", — заявив Бернс.

Він також зазначив, що Дональд Трамп хоче якнайшвидшого завершення цих жахливих подій і прагне, аби мир повернувся в Україну.

Нагадаємо, що сам Трамп назвав удар по Сумах "жахливою трагедією", яка спричинила численні жертви серед мирного населення.

Портал "Коментарі" писав, що у зв’язку з активізацією наступальних дій Росії на сході України, в інтернет-просторі все частіше з’являються дискусії щодо потенційного наступу на Суми, а також можливості часткового чи повного оточення міста.  



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини