Головна Новини Світ США Що знову пішло не так: у чому США звинуватили Зеленського
commentss НОВИНИ Всі новини

Що знову пішло не так: у чому США звинуватили Зеленського

Міністр фінансів США Бессент звинуватив Зеленського у зриві підписання угоди про надра

сьогодні, 09:45 comments2268
Поділіться публікацією:

Історія з підписанням угоди про корисні копалини між США та Україною серйозно затяглася. Це сталося через те, що глава української держави Володимир Зеленський кілька разів відмовлявся підписати угоду і, зрештою, 28 лютого у Білому домі "зруйнував те, що мало бути найлегшою справою у світі". Як повідомляє портал "Коментарі", про це в інтерв'ю скандальному тележурналісту Такеру Карлсону заявив міністр фінансів США Скотт Бессент.

Що знову пішло не так: у чому США звинуватили Зеленського

Володимир Зеленський і Скот Бессент. Фото - сайт Офісу президента України

Міністр зазначив, що спочатку Зеленський "був у настрої підписати угоду", коли Бессент приїжджав до Києва, але потім раптом щось змінилося.

"У нас була жвава дискусія, і я сказав йому: "У вас там 50 репортерів. Я тут, щоб показати, що немає жодних розбіжностей між американським народом, російським народом, між, даруйте, українським народом, між американським керівництвом та українським керівництвом. Я сказав: "Ви відкрили величезну прірву, як гранд-каньйон. Що ми скажемо цим людям?" — каже Бессент.

За його словами, Зеленський тоді давав гарантії, що підпише угоду у Мюнхені. Але зрештою він її так і не підписав. Потім знову почалися довгі розмови.

Міністр також висловив думку, що Росія не в захваті від тієї угоди, яку все ще можуть підписати Київ та Вашингтон. На його думку, про це свідчить те, що російські війська атакували Київ за 4 години до його приїзду до столиці України, хоч до того не бомбили з листопада.

Бессент підкреслив, що угода про надра є "частиною мирного плану" президента США Дональда Трампа, отже, її все одно доведеться підписати.

Читайте також на порталі "Коментарі" — між Україною та США тривають переговори щодо угоди про корисні копалини. У березні адміністрація Трампа направила новий варіант договору, який у Верховній Раді назвали "жахом". Директор Центру оборонних стратегій Олександр Хара пояснив, на які умови США могла б піти Україна за угодою про корисні копалини.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини