Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Російський диктатор Володимир Путін серйозно прорахувався у своїх розрахунках щодо президента США Дональда Трампа. Таку думку висловив сенатор-республіканець Ліндсі Грем, коментуючи останні заяви американського лідера стосовно ультиматуму, який було висунуто кремлівському керівнику. Відповідний допис Грема з’явився в соціальній мережі Х.
Ліндсі Грем (фото з відкритих джерел)
Сенатор зазначив, що цілком поділяє розчарування президента Трампа постійними нападами Росії на Україну. За його словами, ці дії свідчать про відсутність у президента РФ "реального бажання сісти за стіл мирних переговорів".
Він також додав, що Конгрес налаштований рішуче і здебільшого двопартійно підтримує ініціативи президента Трампа, спрямовані на те, щоб сторони сіли за стіл мирних переговорів.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що представник Республіканської партії в Сенаті США Ліндсі Грем висловився щодо заяви президента США Дональда Трампа, в якій той висловив невдоволення діями російського лідера Володимира Путіна та анонсував можливість введення нових санкцій проти Російської Федерації.
Грем підтримав позицію Трампа, звернувши увагу на точність його слів про "ігри", які веде Путін, та підкреслив необхідність змінити "правила гри", зокрема щодо держав, що допомагають утримувати російську військову економіку.