Рубрики
МЕНЮ
Клименко Елена
Рід Гастінгс, співзасновник Netflix і нинішній CEO компанії, зробив благодійну пожертву у розмірі 2 мільйонів доларів організації "White Stork", яка надає допомогу Україні. Про це повідомляє Deadline.
Фото: з відкритих джерел
Цим фондом керують американські ветерани, а в Україні його діяльність представляє благодійна організація "Лелека-Україна". Вони працюють в Україні з моменту початку війни у лютому 2022 року.
Отримані кошти будуть використані для закупівлі систем глушіння дронів та іншої необхідної допомоги для медиків на фронті. Вартість кожної такої системи складає близько 6 000 доларів.
"White Stork" є найбільшим постачальником індивідуальних аптечок в Україні, доставивши понад 120 000 комплектів медичної допомоги з початку війни. Окрім цього, організація забезпечує важливими засобами для боротьби з наслідками війни, зокрема бронековдри, лопати для окопів, бронежилети та обладнання для розмінування.
"Воїни в Україні – це не професійні військові, а цивільні, які опинилися на передовій, захищаючи свою країну. Як ветерани, ми розуміємо важливість надання допомоги прямо на фронт, і пожертва Ріда є критично важливою для їхнього виживання", — зазначив ветеран морської піхоти США та голова "White Stork" Вільям Макналті
Це вже друга пожертва Гастінгса на підтримку України: два роки тому він зробив внесок у 1 мільйон доларів на підтримку фонду "Razom for Ukraine".
Портал "Коментарі" писав, що березень 2025 року обіцяє багато новинок на Netflix, які точно привернуть вашу увагу. Серед них — унікальне лайфстайл-шоу Меган Маркл, захоплюючі історії з минулого у "Гепарді" та чорна комедія "Резиденція", що розкриває таємниці Білого дому. Ось список найочікуваніших прем'єр цього місяця, які варто додати до свого списку для перегляду.
Новини