Головна Новини Світ США Спроби Трампа домовитися з Путіним нагадує історію з Кім Чен Ином: чим усе закінчилось
commentss НОВИНИ Всі новини

Спроби Трампа домовитися з Путіним нагадує історію з Кім Чен Ином: чим усе закінчилось

Трамп може залишити по собі імідж слабкого президента через спробу домовитись з Путіним.

19 лютого 2025, 10:25
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Президент США Дональд Трамп, здійснюючи спробу переговорів з російськими представниками та Путіним, повторює свою траєкторію руху першої каденції, коли вів діалог з диктатором Північної Кореї Кім Чен Ином, вважає експерт з міжнародних відносин Антон Ганоцький.

Спроби Трампа домовитися з Путіним нагадує історію з Кім Чен Ином: чим усе закінчилось

Президент США Дональд Трамп. Фото: CNN

Антон Ганоцький вказує, що на початку першої каденції Трампа у 2017 році, він також погрожував диктатору Кім Чен Ину, а потім задобрив його проведенням особистих зустрічей без початкових поступок, що для Пхеньяну стало великою дипломатичною перемогою.

"Зрештою у фіналі на Трампа чекало фіаско. Провальний Ханойський саміт та відсутність будь-яких змістовних домовленостей, які б привели до денуклеаризації Корейського півострова, продемонстрували беззмістовність компліментарної до диктаторів дипломатії", — вказує Ганоцький.

За його словами, подібним чином діє Трамп і у 2025 році, однак цього разу щодо російського диктатора Володимира Путіна. Ганоцький вважає, що США лише втратять позиції, а за Трампом збережеться імідж слабкого президента, який йде на поступки диктаторам.

"Аналогічний сценарій може повторитися з путіним, проте для Трампа це буде ще більший політичний провал, який забруднить його руки кров'ю у випадку зустрічі з кремлівським диктатором, як це було з Нарендрою Моді. А у підсумку США послаблять власні позиції в Європі та світі, а Трамп залишить по собі імідж "слабкого президента"", — зазначив експерт-міжнародник.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, що в американців ставлення до Росії досягло рекордного показника.

Також "Коментарі" писали, що у США назвали чотири принципи, які погодили під час переговорів з Росією.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини