Головна Новини Світ США США хочуть більше санкцій проти головного джерела путінського бюджету
commentss НОВИНИ Всі новини

США хочуть більше санкцій проти головного джерела путінського бюджету

Вашингтон хоче посилити санкції проти російської нафти

20 вересня 2024, 13:50 comments3306
Поділіться публікацією:

США мають намір прискорити процес посилення санкцій щодо Росії шляхом позбавлення російського ВПК необхідних компонентів та скорочення доходів від експорту вуглеводнів. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє зампомічника президента США з національної безпеки Даліп Сінгх, пише "Інтерфакс-Україна".

США хочуть більше санкцій проти головного джерела путінського бюджету

Санкції проти Росії. Фото: з відкритих джерел

"США повинні щодо Росії докладати зусиль у двох напрямках: роззброєння російської військової машини та позбавлення її фінансових надходжень", — сказав Сінгх.

На його думку, це має бути зроблено шляхом посилення санкційного режиму та заходів експортного контролю.

Сінгх заявив, що постачання Росії компонентів подвійного призначення залежить від третіх країн, які намагаються обходити американські санкції. За його словами, до них насамперед належить Китай, а також Індія, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати та низка інших.

Найважливішим компонентом зниження фінансових доходів Росії є контроль за її постачанням нафти. За його словами, наближається момент, коли можна буде говорити про набагато жорсткіший режим щодо тіньового флоту і обсягів нафти, які Росії дозволено постачати на ринок.

Сінгх зазначив, що за перерахованими напрямками Вашингтону слід активізуватися.

Читайте також на порталі "Коментарі" — через зростання потоків дизельного палива та мазуту експорт нафтопродуктів РФ відновлюється. Про це повідомляє Bloomberg.

ЗМІ зазначає, що російський експорт нафтопродуктів відновився в першій половині вересня 2024 року. Це відбувається завдяки відновленню постачання дизельного палива та мазуту на тлі підвищення рівня переробки. Повідомляється, що морські потоки нафтопродуктів становили майже 2,2 млн. барелів на добу за перші 15 днів вересня. Це майже на 10% більше за середньодобовий показник за весь серпень.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини