Головна Новини Світ США США і РФ хочуть розблокувати роботу посольств
commentss НОВИНИ Всі новини

США і РФ хочуть розблокувати роботу посольств

Штати і Росія домовляються про розблокування роботи посольств

17 лютого 2025, 00:25
Поділіться публікацією:

Державний секретар США Марко Рубіо та глава МЗС РФ Сергій Лавров під час телефонної розмови 15 лютого обговорювали питання розблокування роботи посольств.

США і РФ хочуть розблокувати роботу посольств

Штати і Росія ведуть переговори. Фото з відкритих джерел

"Я порушив питання про наше посольство в Москві, яке функціонує в дуже складних умовах. Я заговорив про це, тому що це важливо. Складно буде взаємодіяти з Росією в чому-небудь, якщо наше посольство не функціонує", — сказав Марко Рубіо.

Держсекретар США зазначив, що Лавров висловив стурбованість щодо роботи дипмісій РФ у США.

"Функціонуючі посольства в Москві та Вашингтоні потрібні для успіху переговорів про українське врегулювання", — додав він.

Як відомо, раніше міністр економіки України Юлія Свириденко повідомила, що прибула до Саудівської Аравії для підготовки візиту президента України Володимира Зеленського. "У наступні дні будуть десятки зустрічей, щоб підготувати візит президента Володимира Зеленського до Саудівської Аравії", — повідомила вона.

Також 17 лютого в Саудівській Аравії відбудеться зустріч делегацій США і РФ для переговорів про завершення війни в Україні. Американська делегація на чолі з Марко Рубіо вже відправилася до Саудівської Аравії.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що cьогоднішня ситуація для Європи — це навіть не дзвіночок, а хороший удар по обличчю, вважає заступник командира Третьої штурмової бригади, підполковник Максим Жорін. "Поведінка Штатів говорить про те, що ЄС зовсім втратили свою вагу як світові лідери та можливість на щось впливати. В тому числі, тому що останні роки вони провели у вкрай толерантному настрої", — наголосив він.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини