Головна Новини Світ США Трамп хоче спровокувати пряму війну між Європою і РФ: навіщо це йому
commentss НОВИНИ Всі новини

Трамп хоче спровокувати пряму війну між Європою і РФ: навіщо це йому

Трамп має конкретну мету щодо України, ЄС і Росії

18 лютого 2025, 14:20
Поділіться публікацією:

В Україні тотально не розуміють, чого прагне Дональд Трамп, взявшись за швидке примирення України і РФ, відзначає політолог Роман Пономаренко.

Трамп хоче спровокувати пряму війну між Європою і РФ: навіщо це йому

Дональд Трамп

На його переконання, головною метою Трампа є ліквідація глобалістського світопорядку, який активно розбудовувався останні десятиліття ліволіберальними елітами США та ЄС. Наслідки цього проекту стала політична і військова деградація колись потужних країн "Західного світу" і їхніх еліт; демагогія замість реальних дій в протидії викликам; культурний занепад; насадження штучних суспільних цінностей; пропаганда психічних відхилень і девіацій, як чогось нормального. Плюс, каже експерт, неконтрольована міграція, яка невпинно підточує національні і світоглядні основи європейських країн тощо. Саме проти всього цього, каже Пономаренко, Трамп пішов "хрестовим походом".

"Завдання це надскладне. Глобалісти спираються на потужну стриктурну систему – безліч урядових і неурядових організацій з величезними бюджетами і персоналом. Тому розгром USAID, який збентежив і налякав багатьох в Україні – мав на меті дезорганізувати і зруйнувати ці структури", — відзначив Пономаренко.

За його словами, Трамп зараз намагається збити противника з пантелику, змусити панікувати, помилятися.

Через цю призму і потрібно розглядати політику Трампа щодо україно-російської війни. Вона для нього лише черговий елемент з руйнування глобалістського світопорядку, один з багатьох.

"Існує не позбавлена сенсу теорія, що одна з ключових цілей Трампа – спровокувати пряму війну Європи проти РФ. В якій обидві сторони остаточно послабляться, НАТО, ЄС та інші глобальні структури розваляться, Європа, як союзник США, оновиться, РФ втратить свій вплив і займе другорядне місце в світі. Ну і США відновлять свою домінуючу позицію, як було після Другої світової війни. В цьому контексті і треба розуміти розмови про виведення військ США з Європи", — відзначив Пономаренко.

При цьому він переконаний, що роль України в цьому сценарії мінімальна, бо на жаль, її ніхто не розглядає як самостійного суб’єкта на світовій арені.

"Проте зацікавленість Трампа нашою державою все ж таки помітна. Активність Келлога навряд чи пуста демонстрація, бо в "таранний стиль" Трампа таке не вписується. А потенційна угода про допуск США до розробки українських надр, може стати своєрідним гарантом подальшої безпеки. Звісно, якщо уряд України раптом не захоче конфліктувати з нинішніми США, сподіваючись на допомогу від ЄС, якої не буде", — підсумував Пономаренко.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Україна примушує США рахуватися із собою.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини