Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Підхід президента США Дональда Трампа до війни між Росією та Україною базується на прагматизмі та скептичному ставленні до агресивних намірів Кремля, відзначив в ефірі Freedom політичний аналітик Євген Костогризов.
Трамп, Зеленський і Путін
За його словами, Трамп не вважає, що метою кремлівського диктатора Володимира Путіна є повне захоплення України. Це може свідчити або про недооцінку загрози, або про спробу виробити власну стратегію щодо війни.
Костогризов наголосив, що наразі важливішим є не з'ясування причин цієї позиції Трампа, а робота з її наслідками.
Тобто, каже експерт, необхідно довести Дональду Трампу, що російський режим не є настільки миролюбним чи здатним до домовленостей, як він вважає. Водночас єдиним фактором, який може змусити його змінити свою думку, є дії самої Росії, наприклад, порушення угод або зрив переговорів, додав він.
Крім того, Трамп схиляється до стратегії “швидкого миру через силу” і готовий до рішучих дій у разі, якщо Росія не продемонструє поступливості в переговорах.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Трамп спершу обіцяв завершити війну в Україна протягом 24 годин. Далі почали говорити про сто днів, а тепер – про 180 днів. Втім, він дійсно, нібито хоче, щоб в Україні встановили режим припинення вогню до 20 квітня або 9 травня. Після цього, на його думку, в Україні мали би пройти президентські вибори і новий очільник держави тоді підпише мирну угоду з Путіним.
Новини