Головна Новини Світ США Трамп наказав викинути із Вашингтона мігрантів і безхатьків: деталі указу
commentss НОВИНИ Всі новини

Трамп наказав викинути із Вашингтона мігрантів і безхатьків: деталі указу

Трамп хоче зробити Вашингтон безпечним і підписав указ, який нібито має сприяти цьому

28 березня 2025, 08:44
Поділіться публікацією:

Президент США Дональд Трамп у четвер підписав виконавчий указ, спрямований на покращення чистоти та безпеки столиці країни. Документ передбачає посилення заходів щодо депортації нелегальних мігрантів, боротьбу зі злочинністю та вирішення проблеми безпритульності.

Трамп наказав викинути із Вашингтона мігрантів і безхатьків: деталі указу

Вашингтон

Зокрема, указом створюється спеціальна цільова група, яка координуватиме федеральні зусилля з імміграційного контролю, сприятиме затриманню та депортації мігрантів, а також перевірятиме статус Вашингтона як "міста-заповідника" на відповідність федеральним законам.

Крім того, група займатиметься акредитацією лабораторії судово-криміналістичної експертизи, наймом додаткових поліцейських, прискоренням видачі дозволів на приховане носіння зброї та переглядом політики попереднього ув’язнення для осіб, яких вважають небезпечними.

А ще указ доручає міністру внутрішніх справ Дагу Бергуму очистити всі табори бездомних на федеральних територіях у столиці.

До складу цільової групи увійдуть представники департаментів внутрішніх справ, транспорту, внутрішньої безпеки, ФБР, Служби маршалів та Бюро з контролю за обігом алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї та вибухових речовин. Вона співпрацюватиме з місцевою владою округу Колумбія, федеральними прокурорами Меріленда та Вірджинії, а також правоохоронними органами, зокрема столичною поліцією, парковою поліцією США та поліцією Amtrak.

Серед додаткових завдань групи – боротьба з ухиленням від оплати проїзду в метро, посилення присутності правоохоронців у ключових районах, таких як Національний торговий центр і музеї, реалізація програм благоустрою та охорони громадських пам’яток, а також очищення міста від графіті.

"Вашингтон, як федеральна столиця, належить усім американцям і має бути взірцем краси, чистоти та безпеки", – зазначено в документі.

Указ також наголошує на необхідності зробити округ Колумбія "чистим, доглянутим і приємним" та забезпечити захист історичних пам’яток і культурної спадщини США.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що у США одним рішенням "підвісили" всіх мігрантів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини