Головна Новини Світ США Трамп приїде до Москви в дуже сакральну для Путіна дату – ЗМІ
commentss НОВИНИ Всі новини

Трамп приїде до Москви в дуже сакральну для Путіна дату – ЗМІ

Трамп поки не застосував метод "зведення до Гітлера" проти українців, але вже назвав Зеленського диктатором.

21 лютого 2025, 21:17
Поділіться публікацією:

Президент США Дональд Трамп і кремлівський диктатор Володимир Путін планують зустріч у Москві 9 травня, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди закінчення Другої світової війни.

Трамп приїде до Москви в дуже сакральну для Путіна дату – ЗМІ

Дональд Трамп у Путін (фото з відкритих джерел)

Про це повідомляє французьке видання Le Point.

Як зазначають журналісти, для Путіна 9 травня є ключовим днем, оскільки перемога у Другій світовій війні, яку спочатку привласнив собі Радянський Союз, а потім – Росія, дозволяє йому стверджувати, що саме СРСР врятував світ.

"За нашими джерелами, цього дня на трибунах у Москві буде особливий гість – Дональд Трамп. Але яку саме перемогу вони святкуватимуть у 2025 році? Не стільки союзників 1945 року, скільки їхню спільну угоду щодо мирних переговорів по Україні, які, згідно з планом Келлога, мають завершитися саме 9 травня", – йдеться в матеріалі.

Автори статті наголошують: якщо Трамп і Путін реалізують свої наміри, ця дата стане символом їхнього тріумфу. До того ж, якщо 9 травня буде оголошено про "перемогу" над Україною, це підсилить один із головних кремлівських наративів про "нацистську Україну", яким Путін виправдовує війну.

 "Трамп поки не застосував метод "зведення до Гітлера" проти українців, але вже назвав Зеленського диктатором і звинуватив його у розв'язанні війни. Відсвяткувати перемогу над українцями 9 травня, за збігом дат, ефектно вписати Другу світову війну в історію перемоги над українцями, було б способом продемонструвати усьому світові доказ слів Путіна про фашистів в Україні", – зазначають автори статті.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Трампа завербувало КДБ ще у 1987 роціІсторія про зв’язки Дональда Трампа з радянськими спецслужбами набула нового повороту після заяв ексглави КНБ Казахстану Альнура Мусаєва. За його словами, ще до розпаду СРСР Трамп став об'єктом вербування КДБ, отримавши псевдонім "Краснов". Ці розповіді змушують задуматися над тим, які таємниці може приховувати політичний шлях президента США.

Альнур Мусаев, який служив у 6-му управлінні КГБ, розповів на своїй сторінці у Facebook, що саме в 1987 році Дональд Трамп став об'єктом уваги радянських спецслужб. За словами Мусаєва, його відділ мав за мету залучати бізнесменів з капіталістичних країн, а Трамп був ідеальним кандидатом для вербування. 

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини