Рубрики
МЕНЮ
Марьян Ощановский
Президент США Дональд Трамп у день інавгурації вирішив не запроваджувати тарифи проти Китаю.
Трамп не ввів тарифи проти Китаю. Фото з відкритих джерел
Як пише агентство Bloomberg, в інформаційному бюлетені Білого дому міститься заклик до ключових федеральних відомств США протидіяти валютним маніпуляціям з боку інших країн.
Як зазначається у документі, відповідний крок "підкреслює відданість адміністрації Байдена зменшенню залежності від іноземних держав у критично важливих ланцюгах поставок та пожвавленню промислової бази США".
Джерело видання розповіло, що рішення не запроваджувати одразу тарифи на продукцію з Китаю відображає прагнення Дональда Трампа укласти ще одну торговельну угоду з Пекіном.
Інші співрозмовники агентства застерегли, що президент США швидко змінює свою думку та може знову вирішити повернутись до попередніх планів щодо Китаю.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що президент України Володимир Зеленський часто описує Дональда Трампа як сильну людину, чим намагається сподобатись новому президенту США. "Зеленський повинен хоча б спробувати залучити Трампа на бік України, щоб забезпечити найкращий можливий результат для України, яка величезною мірою залежить від американської підтримки. Зеленський зіткнувся з вибором: лестити Трампу або бути змушеним капітулювати перед Путіним. Лестощі — це невелика ціна за кращий результат ", — наголосила Джоанна Хоса.
Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що війна РФ проти України могла закінчитися наприкінці 2022 року, пише видання New York Times. За інформацією видання, наприкінці 2022 року голова Об'єднаного комітету начальників штабів Марк Міллі запропонував Україні отримати вигоду із завоювань на полі бою та піти на мирні переговори з РФ. "Блінкен наполіг, щоб боротьба продовжувалася. Головний дипломат США часто виступав проти менш рішучих чиновників Пентагону на користь відправки потужної американської зброї в Україну", — пише NYT.
Новини