Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Президент США Дональд Трамп назвав майбутню зустріч України та Росії 15 травня у Стамбулі "дуже важливою". За його словами, ці переговори можуть "призвести до хороших речей".
Президент США Дональд Трамп. Фото з відкритих джерел
Дональд Трамп під час пресконференції з Міністром охорони здоров'я зробив кілька заяв, зокрема щодо можливої зустрічі представників України та Росії у Туреччині. За його словами, майбутні переговори у Стамбулі можуть виявитися продуктивними.
Після закликів європейських лідерів та президента України Володимир Путін заявив про готовність до переговорів у Стамбулі. Президент Володимир Зеленський прийняв пропозицію заявивши, що готовий до прямих переговорів з російським диктатором у Туреччині 15 травня.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що президент Франції Емманюель Макрон поставив російському диктатору Володимиру Путіну ультиматум з дедлайном до кінця дня 12 травня. За цей час Росія має прийняти безумовне припинення вогню на 30 днів. Якщо цього не станеться, то французький лідер обіцяє запровадити більше Заходу санкцій проти Росії.
Також "Коментарі" писали, що подібний ультиматум до Росії також озвучили в Німеччині. Речник Кремля Дмитро Пєсков відреагував на нього та заявив, що проти Росії "мова ультиматумів" не підходить та назвав це неприйнятним кроком з боку Заходу. За словами представника Путіна, з Росією "не можна розмовляти такою мовою".