Головна Новини Світ США Трамп знову похвалив Путіна за його рішення щодо України
commentss НОВИНИ Всі новини

Трамп знову похвалив Путіна за його рішення щодо України

Трамп знову хвалить Путіна за його жест "доброї волі"

сьогодні, 21:28
Поділіться публікацією:

Трамп знову похвалив очільника Кремля за 3-денне перемир'я. За його словами "анонсоване Росією перемир'я в травні — це багато чого, якщо зважати на те, з чого довелося почати щодо врегулювання конфлікту в Україні". 

Трамп знову похвалив Путіна за його рішення щодо України

Дональд Трамп (фото з відкритих джерел)

"Як вам відомо, президент Путін щойно оголосив про триденне припинення вогню. На перший погляд це здається не таким вже значним терміном, але насправді це велике досягнення, якщо пам'ятати, з чого все починалося. Адже раніше ситуація була зовсім іншою: у нас був президент, який три роки навіть не розмовляв із Путіним. І всього цього можна було б уникнути",- заявив він.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Трамп хоче залучити ще одного політика, щоб зупинити РФ в Україні Президент США Дональд Трамп заявив про бажання залучити президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана до припинення війни Росії проти України.

 "У мене щойно відбулася дуже хороша і продуктивна телефонна розмова з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, яка торкалася багатьох тем, включно війни Росії з Україною, все, що стосується Сирії, Гази і багато чого іншого", – написав американський лідер.

Трамп повідомив, що Ердоган запросив його відвідати Туреччину, а також анонсував візит турецького лідера до Вашингтона. Він додав, що під час свого попереднього президентського терміну мав чудові стосунки з Ердоганом. Президент США нагадав, що у співпраці з Ердоганом зумів вирішити низку важливих питань, зокрема домогтися звільнення американського пастора Ендрю Брансона, який перебував під вартою, та повернення його до США.

"У будь-якому разі, я з нетерпінням чекаю можливості працювати з президентом Ердоганом над тим, щоб покласти край безглуздій, але смертельно небезпечній війні між Росією та Україною — зараз", – підсумував Трамп.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини