Головна Новини Світ США У Мінфіні США жорстко опустили на землю Маска через його амбіції: що заявили
commentss НОВИНИ Всі новини

У Мінфіні США жорстко опустили на землю Маска через його амбіції: що заявили

Бессент висловив припущення, що ідея Маска, ймовірно, не знайшла підтримки у ради директорів компаній мільярдера — Tesla та SpaceX

7 липня 2025, 09:15
Поділіться публікацією:

Міністр фінансів США Скотт Бессент висловив думку, що Ілон Маск мав би зосередитися на розвитку своїх компаній, таких як Tesla і SpaceX, замість того, щоб занурюватися в політичні проєкти. Про це повідомляє Reuters.

У Мінфіні США жорстко опустили на землю Маска через його амбіції: що заявили

Міністр фінансів США Скот Бессент. Фото: CNN

Бессент сумнівається, що створення Маском "Американської партії" отримало схвалення з боку рад директорів його компаній. На його думку, керівники цих структур воліли б, щоб бізнесмен залишався осторонь політичних ініціатив. 

"Підозрюю, що ради директорів не були в захваті від вчорашньої заяви Маска й, імовірно, закликатимуть його повернутися до управління компаніями, а не брати участь у політичній боротьбі", — сказав Бессент.

Також міністр висловив сумнів щодо політичної ваги Маска. Він вважає, що підтримка мільярдера обмежується вузькою аудиторією, зацікавленою не стільки в ньому особисто, скільки в ідеях його проєкту "Департамент ефективності уряду" (DOGE).

"Принципи DOGE були популярними, але згідно з опитуваннями, сам Ілон не мав великої суспільної підтримки", — додав він.

Паралельно з цим інвесткомпанія Azoria Partners повідомила про перенесення лістингу фонду Azoria Tesla Convexity, запланованого на наступний тиждень. Це рішення стало ударом по ділових планах Маска. 

Гендиректор Azoria Partners Джеймс Фішбек різко розкритикував Маска в соціальних мережах та відкрито підтримав Дональда Трампа. Крім того, він натякнув на необхідність розгляду питання щодо доцільності перебування Маска на посаді CEO Tesla.

"Я закликаю раду директорів терміново зібратися, обговорити політичні наміри Ілона й оцінити, наскільки вони відповідають його обов’язкам як керівника компанії. У нас просто немає іншого вибору", — заявив Фішбек.

Як вже писали "Коментарі", президент США Дональд Трамп може погодитися на продаж зброї Україні — але не як акт допомоги, а виключно з бізнесових міркувань, якщо за озброєння платитимуть європейські країни. Таку думку висловив професор Манхеттенського університету Ігор Айзенберг.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини