Головна Новини Світ США Відкладати часу більше немає: яке рішення США приймуть по Росії у червні
commentss НОВИНИ Всі новини

Відкладати часу більше немає: яке рішення США приймуть по Росії у червні

Вже зовсім скоро Дональд Трамп стоятиме на роздоріжжі

28 травня 2025, 16:08
Поділіться публікацією:

Ситуація близька до того, що ми таки побачимо в червні посилення тиску на Росію. Щодо того чи буде це законопроект Ліндсі Грема, то є великі сумніви, оскільки 500% мит по інших країнах, як то Індія, Туреччина, Китай, які закуповують енергоносії в Росії – це доволі жорсткий крок, на який не факт, що погодиться американський державний апарат. Про це в ексклюзивному інтерв’ю нашому порталу розповів глава платформи Єдиний координаційний центр, політолог Олег Саакян.

Відкладати часу більше немає: яке рішення США приймуть по Росії у червні

Санкції проти Росії. Фото: з відкритих джерел

Експерт зазначив, що рішення щоло нових жорстких санкцій проти РФ може бути прийняте на рівні Сенату, а потім переглянуто, або запропоновано компромісні варіанти на рівні Конгресу і в діалозі з Білим домом. 

"Чому з Білим домом? Тому що все одно це має піти на підпис президенту. А Трамп стоятиме зараз на роздоріжжі – або очолити цей процес і приватизувати собі електоральні позиції по жорсткій позиції щодо Путіна, або він може, навпаки, стати на шляху того потяга, який вже їде, пропустити його, давши це приватизувати комусь іншому, або стати на заваді і тоді потяг його переїде. Якщо пропустить для інших, то тоді ми побачимо найближчі місяці кастинг на те, хто зможе очолити цю електоральну нішу. Ліндсі Грем явно мітить туди, але потенційно це може бути не тільки він", – зазначив Олег Саакян.

Він наголосив, судячи з останніх публічних проявів Сполучені Штати справді здатні і готові до того, щоби посилити санкційний тиск по Росії. 

При цьому Олег Саакян акцентував, що він свідомо говорить про Сполучені Штати, а не адміністрацію Трампа, оскільки це не питання бажання Трампа, а його вимушена позиція. Електоральні настрої говорять про те, що 59% виборців республіканців вважають, що Трамп недостатньо жорсткий по відношенню до Путіна.

Читайте також на порталі "Коментарі" — на Заході малюють 4 сценарії для України у війні: який найбільш реалістичний.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини