Головна Новини Світ Азія Південна Корея гальмує: чому Сеул не дає зброю Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Південна Корея гальмує: чому Сеул не дає зброю Україні

Сеул не дає зброю Україні з кількох причин, серед яких негативна думка з цього приводу населення

28 листопада 2024, 15:05
Поділіться публікацією:

Сеул утримуватиметься від активних кроків у питанні військової допомоги Україні, як мінімум до інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа. Таку думку в ефірі Freedom висловив політтехнолог і керівник Центру політичної розвідки Олег Постернак.

Південна Корея гальмує: чому Сеул не дає зброю Україні

Південна Корея

При цьому експерт назвав кілька причин, чому Південна Корея уникає швидких рішень щодо підтримки України. На його думку, перша причина пов’язана з очікуванням. Південна Корея, як союзник США, хоче побачити чітку політику нової адміністрації Трампа щодо українського питання. Наразі програми немає, а домисли західних медіа не можуть відображати реальну картину, яка сформується після інавгурації Трампа.

Друга причина, каже експерт, громадська думка. Згідно з дослідженнями, 82% громадян Південної Кореї виступають проти надання допомоги Україні.

Третім фактором він назвав внутрішньополітичну ситуацію. За його словами, опозиція виступає проти допомоги Україні, аргументуючи це порушенням законів, які забороняють постачання зброї до країн, що перебувають у стані війни. Опоненти уряду навіть погрожують імпічментом міністру оборони, що створює додатковий тиск на чинного президента

Постернак наголосив, що Південна Корея володіє боєприпасами й артилерією, які могли б значно посилити обороноздатність України.

“І це той арсенал озброєнь, та номенклатура, яка б дала змогу істотно заповнити недоліки з боку поставок західних країн, і прорубати вікно до Азії, що для нас дуже важливо", — відзначив експерт.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Опитування Gallup проведенні у жовтні 2024 року показало, що 82% південнокорейців не підтримують надання Україні військової допомоги, включаючи зброю. Основною причиною такої позиції став страх ескалації конфлікту. Громадяни Південної Кореї вважають, що втручання може призвести до негативних наслідків для їхньої країни.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини