Головна Новини Світ Азія В Японії через виверження вулкана з'явився новий острів: як він виглядає (ФОТО)
commentss НОВИНИ Всі новини

В Японії через виверження вулкана з'явився новий острів: як він виглядає (ФОТО)

Фахівці очікують, що незабаром відбудеться повторне виверження підводного вулкана

17 серпня 2021, 16:08
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Денис

У Японії після виверження вулкана утворився новий острів. Про це повідомляє видання Kyodo News.

В Японії через виверження вулкана з'явився новий острів: як він виглядає (ФОТО)

Новий острів у Японії. Фото: Kyodo News

Острів був виявлений береговою охороною у неділю після п'ятничного виверження вулкана. У японському Метеорологічному агентстві попередили про велику кількість попелу і диму поруч із новоутвореною ділянкою суходолу..

В Японії через виверження вулкана з'явився новий острів: як він виглядає (ФОТО) - фото 2

Фахівці очікують, що незабаром відбудеться повторне виверження підводного вулкана. Повідомляється, що новий C-подібний острів має діаметр в один кілометр.

Для довідки: подібні явища в результаті виверження вулканів були зафіксовані у 1986, 1914 і 1904 роках. Однак усі ці невеликі острови зараз є затопленими.

В Японії через виверження вулкана з'явився новий острів: як він виглядає (ФОТО) - фото 3

Фото: twitter.com/JCG_koho

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло про те, що в Японії через тривалі проливні дощі утворилися зсуви та повені. Повідомляється, що в деяких районах острова Кюсю випала рекордна кількість опадів. Влада закликає більше ніж один мільйон осіб покинути небезпечні райони. У деяких місцях почали утворюватися зсуви, які зносять житлові будинки. Кілька людей вважаються зниклими безвісти. Річки виходять з берегів. Детально про це читайте в нашому матеріалі.

Також портал "Коментарі" інформував про те, що вчені показали, як виглядає виверження вулкана з орбіти Землі. Завдяки новій системі спостереження вченим вдалося розгледіти виверження ісландського вулкана Фаградальсфьядль навіть крізь хмари у нічний час доби, коли цільова область темна. За допомогою космічного апарату вчені спостерігали, як із вулканічного конуса розтікається розпечена порода. Детальніше про це читайте в нашій статті.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини