Головна Новини Світ Беларусь Лукашенко вибухнув новими погрозами: про що це говорить – чи варто їх сприймати серйозно
commentss НОВИНИ Всі новини

Лукашенко вибухнув новими погрозами: про що це говорить – чи варто їх сприймати серйозно

Лукашенко знову показав, що вміє ретранслювати кремлівські меседжі

23 березня 2023, 12:20 comments1815
Поділіться публікацією:

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розбушувався: пригрозив Україні та всьому світу "страшною відповіддю", якщо Великобританія, як і обіцяла, передасть у рамках військової допомоги Україні снаряди із збідненим ураном. Про що говорять такі заяви? Портал "Коментарі" із цим питанням звернувся до експертів.

Лукашенко вибухнув новими погрозами: про що це говорить – чи варто їх сприймати серйозно

Олександр Лукашенко. Фото: з відкритих джерел

Лукашенко тепер – просто один із каналів поширення російської пропаганди

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко пояснює:

"Лукашенко не є самостійним гравцем. Це слід зрозуміти раз і назавжди. Він тепер – просто один із каналів поширення російської пропаганди. Не більше".

За словами експерта, Лукашенко зараз – це рівень Соловйова, Скабеєвої і схожих. Але просто у виконанні голови колгоспу. І зважати на його випади не варто. Тому що ротом Лукашенка по суті каже Кремль.

Лукашенківський режим був повалений 2022-го, жодного білоруського диктатора вже немає

На думку політичного аналітика Павла Нусса, все, що робить зараз Лукашенко, спрямоване виключно на внутрішню аудиторію – білорусів.

"Він чудово розуміє, що суверенітет Білорусі зданий 2022-го, що ніякий він не президент, що жодної політичної ваги ні він, ні його заяви більше не мають. Єдина мета, яку мають такі лукашенківські заяви, це ретранслювати кремлівські меседжі", – вважає експерт.

Він наголошує, що Республіка Білорусь (РБ) як держава припинила існування 2022-го, коли стала плацдармом для російської агресії проти України.

"Лукашенківський режим було повалено 2022-го. Жодного білоруського диктатора вже немає. У РБ встановлено російську диктатуру, і з моменту підписання так званої Союзної угоди там діє фактично російська конституція. Але є білоруський народ, частина якого не одурманена пропагандою. Ось за цих людей нам варто боротися, докладаючи необхідних зусиль у своїй інформаційній політиці", – зазначає Павло Нусс.

Читайте також на порталі "Коментарі" — з чим пов'язана поява Путіна у Криму та Маріуполі – що хотів показати Кремль.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/

Новини