Головна Новини Світ Китай Китай і Україна можуть знайти спільну мову: що для цього потрібно
commentss НОВИНИ Всі новини

Китай і Україна можуть знайти спільну мову: що для цього потрібно

Китай може ініціювати власний саміт миру

27 червня 2024, 21:23
Поділіться публікацією:

Можливий майбутній Китайський саміт миру може бути погоджений з партнерами України. На такому саміті Захід та Китай можуть домовлятися про спільне бачення щодо завершення війни в Україні, заявив політичний експерт Валерій Клочок.

Китай і Україна можуть знайти спільну мову: що для цього потрібно

Відносини Китаю і України на низькому рівні. Фото з відкритих джерел

"Не виключено, що ініційований Китаєм саміт миру, який можуть провести, наприклад, у Сінгапурі, може бути погоджений із Заходом. На цьому саміті Захід та Китай можуть домовлятися про завершення війни в Україні. Не даремно Володимир Зеленський нещодавно заявив, що Україна готує наступний саміт миру, на якому готова розглянути всі ініціативи про припинення війни. Ймовірно, може йтися про Китайський саміт миру. У такий спосіб Україна може просувати ідею Заходу про зближення з Пекіном", – сказав Валерій Клочок.

При цьому експерт відзначив, що все більш очевидними стають розбіжності у відносинах між Китаєм і Росією, позаяк Пекін запропонував власну формулу миру, яка не у повній мірі влаштовує Москву.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Україна не зможе вибудовувати власну політику щодо Китаю, не зважаючи на позицію Заходу, заявив військовий та політичний експерт Олександр Мусієнко. "У співпраці з Китаєм в України немає серйозного вибору. Київ не може дозволити собі велику стратегію непрямих дій. Україна, звісно, може сформулювати власну політику щодо Китаю, однак не зможе реалізувати її. Нас обмежать в реалізації власної автономної політики з Пекіном", – розповів він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що армія РФ продовжує зберігати значну перевагу в застосуванні артилерії, однак за останні місяці різниця у кількості пострілів суттєво скоротилася. Розрив у пострілах на фронті між Україною та Росією скоротився з 1:7 до 1:3. Як відомо, раніше перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк заявляв, що на початку цього року артилерійська перевага росіян була 7:1, але скоротилася до 5:1.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини