Головна Новини Світ Китай Настав час сідати за стіл переговорів: Китай зробив заяву про війну в Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Настав час сідати за стіл переговорів: Китай зробив заяву про війну в Україні

Китай знову закликав Україну та Росію до мирних переговорів

22 вересня 2023, 08:24 comments4678
Поділіться публікацією:

Китай готовий підтримувати всі ініціативи, спрямовані на досягнення миру. При цьому традиційно вже російсько-українську війну в Китаї навали "українською кризою". У Пекіні вважають, що вже настав час активно задіяти ініціативи, що базуються на дипломатичних заходах та мирних переговорах. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву зробив віце-президент Китаю Хань Чжен під час засідання Генасамблеї ООН.

Настав час сідати за стіл переговорів: Китай зробив заяву про війну в Україні

Китай. Фото: з відкритих джерел

Хань Чжен висловив думку, що безпека держав взаємопов'язана. Тому Китай стоїть на позиції, що потрібно лише шляхом діалогу вирішувати всі спірні питання, зважаючи на "безпеку країн".


"Китай підтримує всі зусилля, які сприяють мирному вирішенню "української кризи" і готовий відігравати конструктивну роль для якнайшвидшого досягнення миру. Негайне припинення бойових дій та відновлення мирних переговорів є єдиним шляхом вирішення", — висловився заступник голови КНР.

При цьому офіційний Пекін підтвердив, що він категорично проти того, щоб була розв'язана ядерна війна і будь-хто у світі застосував ядерну зброю. Хань нагадав, що Китай, як постійний член Ради безпеки ООН, чітко окреслив свою позицію про неприпустимість застосування ядерної зброї.

Читайте також на порталі "Коментарі" — російський диктатор Володимир Путін заявив про свій перший серйозний закордонний візит після видачі Міжнародним кримінальним судом ордера на його арешт у березні 2023 року. У жовтні Путін має намір вирушити до Китаю та відвідати форум "Один пояс – один шлях". Китай не приховує, що його позиції у врегулюванні війни в Україні (яку, як і РФ, називає "українською кризою") збігаються з російськими і відрізняються від американських. Водночас промацує ґрунт для переговорів із США. Що можна сказати про китайську гру навколо цієї війни на даний момент? Що може (і чи може) змінити візит Путіна до КНР? Які перспективи китайсько-російського зближення? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!