Головна Новини Світ Китай Щоб втерти носа США: про створення якого винищувача замислився Китай
commentss НОВИНИ Всі новини

Щоб втерти носа США: про створення якого винищувача замислився Китай

За інформацією ЗМІ, Китай хоче створити палубний винищувач шостого покоління

сьогодні, 13:57
Поділіться публікацією:

Розробники китайського винищувача-невидимки J-36 зайняті удосконаленням комп'ютерної системи, яка допоможе пілотам виконати складний і небезпечний маневр посадки винищувача шостого покоління на авіаносець, що рухається. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє South China Morning Post.

Щоб втерти носа США: про створення якого винищувача замислився Китай

Китайський винищувач-невидимка Chengdu J-36. Фото: із відкритих джерел

Автори посилаються на статтю, яку нещодавно розмістили у китайському авіаційному журналі Acta Aeronautica et Astronautica Sinica. Це може бути підтвердженням того, що розробники J-36 знаходяться на ранніх стадіях створення військово-морського варіанта нового літака.

При цьому Chengdu Aircraft Research and Design Institute вже звернули увагу, що ризик для пілотів, які намагатимуться посадити винищувач нового покоління на авіаносець, "надзвичайно високий".

Мабуть, згодом літак модернізують, і він стане "слухнянішим" і безпечнішим для пілотів. В іншому випадку успіх усієї програми буде під великим питанням.

Варто зазначити, що Китай активно проводить льотні випробування літаків нового покоління, зокрема винищувача-бомбардувальника (або тактичного бомбардувальника) J-36, який відрізняється відсутністю кіля та цілою низкою унікальних рішень.

Літак створили спеціалісти Chengdu Aircraft Industry Group. Для нього використовували дуже рідкісне компонування з трьома двигунами, які, швидше за все, мають плоске сопло. Два повітрозабірники розмістили знизу, а ще один – зверху.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у китайській провінції Гуйчжоу завершується будівництво Huajiang Grand Canyon Bridge — найвищого мосту у світі. У КНР заявляють, що будівництво цього мосту "продемонструє потужність інфраструктури Китаю", а також скоротить подорож гірською місцевістю від кількох годин до двох хвилин.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини