Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Європейський Союз не готовий піти на той крок, щоб одноосібно зменшити максимальну ціну на нафту з Росії з 60 до 45 доларів за барель. Причина такої позиції ЄС полягає в тому, що ініціативу, швидше за все, не підтримає G7. Як передає портал "Коментарі", про це пише "ЄП" із посиланням на двох дипломатів ключових держав ЄС, обізнаних із перебігом засідання Комітету постійних представників ЄС (Coreper).
Російська нафта. Фото: з відкритих джерел
Зазначається, що до проекту 18-го пакету санкцій Євросоюзу проти Росії увійшла пропозиція зниження верхнього кордону ціни на російську нафту з 60 до 45 доларів за барель.
Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн вже заявляла, що рішення про зниження цінової стелі для російської нафти має ухвалюватися спільно з партнерами з G7 і обговорюватиметься на найближчому саміті "Групи семи" у Канаді.
Таку думку підтримав і другий співрозмовник, який представляє дипломатичні кола.
Дипломат також висловив думку, що практично немає шансів на те, що ЄС без узгодження з "Великою сімкою" зважиться на зниження цін на нафту.
Читайте також на порталі "Коментарі" – голова Єврокомісії назвала єдиний варіант, щоб посадити Росію за стіл переговорів.
Новини