Головна Новини Світ ЄС В ЄС назвали нову версію, чому Путін вирішив напасти на Україну
commentss НОВИНИ Всі новини

В ЄС назвали нову версію, чому Путін вирішив напасти на Україну

Гі Вергофстадт вважає, що жорстоке вторгнення Росії є лише спробою Путіна відновити Радянський Союз

31 січня 2023, 20:16
Поділіться публікацією:

У Кремлі б не зважилися на вторгнення в Україну, якби не Велика Британія не вийшла б зі складу Європейського союзу. Таку неочікувану версію назвав бельгійський депутат Європарламенту Гі Верхофстадт . Про це пише Politico.

В ЄС назвали нову версію, чому Путін вирішив напасти на Україну

Гі Верхофстадт (фото з відкритих джерел)

На його думку, "об'єднана Європа, у боротьбі з Путіним, у питаннях оборони, мала б величезне значення". 

Колишній уповноважений Європейського парламенту з Brexit заявив, що сильної та об'єднаної Європи, де у складі була  Британія могло бути достатньо, аби відмовити Володимира Путіна від повномасштабного вторгнення в Україну.

"Я думаю, може бути, без Brexit не було вторгнення. Я не знаю, я припускаю, що він побачив би набагато сильнішу і об'єднану Європу з іншого боку. Жорстоке вторгнення Росії не має нічого спільного з розширенням НАТО. Це дійсно спроба Путіна відновити старий Радянський Союз", — сказав також Гі Верхофстадт.

Окрім цього, він висловив сподівання, що одного разу Британія знову приєднається до Європейського союзу. А Україна теж може приєднатися до блоку, "чому б не протягом п'яти років?".

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що ЄС і Британія уклали торговельну угоду Brexit.Довгоочікувана торгова угода між Великобританією і ЄС була укладена всього за кілька днів до крайнього терміну. Угода вступить в силу з 1 січня 2021 року і замінить існуючі домовленості в рамках перехідного періоду. Угода, яка завершить вихід Великобританії з блоку, відверне загрозу різкого розриву і закладе основи для нових відносин з її найбільшим і найближчим торговим партнером. Це дозволить вести торгівлю товарами без тарифів і квот після 31 грудня, але це не відноситься до сфери послуг (близько 80% економіки Великобританії) або до сектору фінансових послуг.
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини