Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Так звану інавгурацію російського диктатора Володимира Путіна відвідали посли Угорщини та Словаччини. І в цьому, каже Володимир Фесенко немає нічого дивного, адже прем’єр Віктор Орбан уже давно демонструє лояльність російському режиму. Таку саму позицію зайняв і прем’єр Словаччини Робер Фіцо.
Еммануель Макрон
Щодо Греці та Кіпру, то ці православні країни, каже політолог, мають усталені зв’язки з РФ. Правда, додає експерт, дещо дивною виглядає участь Мальти в інавгурації Путіна. При цьому експерт не виключає, що в цьому питанні могли ключову роль зіграти гроші.
А от демонстративна участь посла Франції у інавгурації кремлівського диктатора, виглядає як величезний прорахунок дипломатії. Як каже Фесенко, таким чином президент Еммануель Макрон одразу нівелював всі свої войовничі заяви щодо РФ і її диктатора Володимира Путіна. Окрім того, вважає політолог, Макрон підтвердив свою слабкість до російського режиму.
Втім, додав політолог, всі стали свідками традиційної французької політики. Тобто, однією рукою Париж показує силу, але іншою – намагається демонструвати лояльність до Путіна і готовність з ним домовлятися.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Франція потрапила під шквал критики через своє рішення відправити посла на так звану інавгурацію кремлівського диктатора Володимира Путіна. Її звинуватили у непослідовній позиції, коли з однієї сторони Еммануель Макрон допускає введення військ в Україну, а з іншої французька сторона, грубо кажучи, вітає Путіна з перемогою на "виборах". Хоча у самій Франції в таких діях не побачили нічого страшного.
Новини