Головна Новини Світ Німеччина Німеччина змінює підхід до підтримки України: про що йдеться
commentss НОВИНИ Всі новини

Німеччина змінює підхід до підтримки України: про що йдеться

Берлін не проти спільних військових виробництв

14 січня 2025, 21:10
Поділіться публікацією:

Міністр оборони Борис Пісторіус заявив, що Німеччина працює над прямою підтримкою оборонного сектору України.

Німеччина змінює підхід до підтримки України: про що йдеться

Україну відвідав Пісторіус. Фото з відкритих джерел

За словами Бориса Пісторіуса, наразі Німеччина працює над кількома заходами на кшталт "данської моделі".

"Також ми працюємо над розвитком спільних підприємств, щоби збільшити можливості уряду України купувати озброєння для власної промисловості, отримуючи гроші від західних країн. Спільні підприємства будуть дуже-дуже правильним рішенням для збільшення співпраці", — сказав глава Міноборони Німеччини.

Як відомо, "данська модель" виникла завдяки меморандуму між Україною та Данією в червні 2024 року. Данія тоді стала першою країною, яка схвалила закупівлю озброєння та техніки в українських виробників.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Росія виробляє за три місяці стільки озброєння, скільки НАТО виробляє за рік, заявив генеральний секретар Альянсу Марк Рютте. "Економіка Росії не більша, ніж економіка Нідерландів і Бельгії разом узятих. Але росіяни виробляють за три місяці те, що вся НАТО виробляє за рік. У них немає наших високих зарплат, у них немає нашої бюрократії, вони можуть рухатися з більш високою швидкістю. Росіяни, по суті, створили військову економіку", — наголосив він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що китайські та індійські компанії шукають джерела поставок нафти після введення нових обмежень США проти російського нафтового експорту. Як відомо, під санкції потрапили "Газпромнефть" і "Сургутнефтегаз", їхні дочірні структури та 183 судна, що перевозили російську нафту. Багато з цих танкерів використовували для доправлення нафти до Індії та Китаю, які стали найбільшими споживачами російської нафти після введення 2022 року західних санкцій. Деякі судна перевозили також нафту з Ірану.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини