Головна Новини Світ Росія Путін категорично відкинув будь-які поступки РФ в ході «СВО»: деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Путін категорично відкинув будь-які поступки РФ в ході «СВО»: деталі

Кремлівський диктатор Путін розповів про те, чи готова Росія до компромісів щодо війни в Україні

сьогодні, 17:46
Поділіться публікацією:

Кремлівський диктатор Володимир Путін висловився про компроміси щодо припинення агресії проти України.

Путін категорично відкинув будь-які поступки РФ в ході «СВО»: деталі

Володимир Путін

Зокрема, диктатор заявив, що Росія не має наміру нікому поступатися в ході українського конфлікту. Як повідомляють пропагандистські ЗМІ, про це Путін сказав на зустрічі зі співробітницями та підопічними московської філії фонду "Захисники Вітчизни".

За даними російських журналістів, одна з учасниць зустрічі, розповідаючи про "подвиг" сина, який загинув на "СВО", заявила, що Росія має дійти до кінця і нікому не поступатися.

"Ми і не збираємося цього робити", – заявив Путін.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що США не можуть досягти поступок з боку Росії у питанні припинення війни, тож почали тиснути на Україну. Більше того, Вашингтон фактично став союзником Москви, оскільки припинив усі поставки озброєння України, серед іншого йдеться навіть про ракети до систем ППО. Також США припинили постачати Україні розвідувальну інформацію, у тому числі і про запущені російські ракети. І це ще не все. Із сайту Держдепу пропав договір, укладений між Україною та США минулого року про гарантії безпеки на 10 років.

Є думка , що президент США Дональд Трамп і російський диктатор Володимир Путін справді вже тривалий час проводять таємні переговори, хоча їхні деталі офіційно не розголошуються, зазначив політолог Станіслав Бєлковський. При цьому він додав, що певні ознаки можуть свідчити про досягнуті домовленості. На його переконання, переговори між Трампом та Путіним продовжуються з листопада 2024 року. У той же час Путін, як правило, уникає розголосу своїх ключових рішень, доки вони не прийняті, тому повної картини угоди поки що немає.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини