Головна Новини Світ Росія Скандаліст та алкоголік: російський співак одружується з 18-річною студенткою
commentss НОВИНИ Всі новини

Скандаліст та алкоголік: російський співак одружується з 18-річною студенткою

Григорій Лепс зробив своїй молодій обраниці пропозицію руки і серця.

17 червня 2024, 23:50 comments3033
Поділіться публікацією:

Російський виконавець  Григорій Лепс, що одобрює  терористичне вторгнення Росії в Україну, можливо, візьме шлюб  зі студенткою Авророю Кіба, що молодша за нього на 43 роки.

Скандаліст та алкоголік: російський співак одружується з 18-річною студенткою

Григорій Лепс (фото з відкритих джерел)

Як  інформують пропагандистські російські видання, путініст вже подарував обручку молоденькій пасії за 30 мільйонів рублів.

"Нещодавно Гриша зробив їй пропозицію, подарував каблучку Graff зі значним діамантом. Тепер ось чекаємо весілля, Лепс вирішив одружитися", — пише інсайдер видання.

Як  розповідають, Лепс познайомивсь  з Авророю завдяки її мамі Тетяні Кіба, і вона особисто дозволяє 61-річному артистові доглядати за дочкою.

"Чесно кажучи, не розуміємо, навіщо Гриші це весілля, адже Аврора така юна. Але Лепсу цей роман пішов на користь: він кинув пити, зайнявся спортом", -  розповідають  друзі  прихильника Путіна.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Російський співак, що має проблеми з алкоголем, зробив інтимну пластику та заявив про "проблеми". Російська знаменитість  Григорій Лепс, що став  відомим  власними епатажними витівками,  під час концерту і за  його лаштунками  може  поводитися зовсім  непередбачувано. Коли співак  в поганому настрої, папараці з ним  не мають бажання  спілкуватись. Коли Лепс перебуває в хорошому настрої, він стає більш балакучішим.

Зовсім  недавно російські ЗМІ  надрукували  деякі моменти з інтерв'ю, яке  російська зірка дала за лаштунками одного з виступів. В  нього цікавились, якої він думки про пластичні операції. Григорій Лепс сказав, що ставиться до  пластичної хірургії  позитивно, і сам не один раз  звертавсь до пластичного хірурга, щоб поправити вади. "Добре ставлюся: я сам весь у пластиці", — сказав Лепс.
 Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://www.kp.ru/
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини