Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Президент Володимир Зеленський має рацію, коли говорить про те, що найближчими місяцями війна в Україні може завершитися, заявив перший заступник голови комітету Державної думи з міжнародних справ Олексій Чепа.
Олексій Чепа
При цьому він зазначає, що його думка полягає в тому, що зараз нібито загострюються відносини між Києвом і Вашингтоном. Водночас російський депутат нагадав про план перемоги України, який Зеленський має презентувати у США. Він передбачає не лише велику військову допомогу з боку американців, а й дозвіл на те, щоб завдавати ударів західною зброєю вглиб Росії. А це, стверджує російський депутат, нібито загрожуватиме глобальним конфліктом.
У зв'язку з цим, зазначив росіянин, український лідер сподівається на будь-яку допомогу з боку Європи чи США. При цьому він стверджує, що ситуація для Києва на лінії зіткнення нібито стає дедалі гіршою, це може призвести до переговорів, тому важливими є "стартові позиції" для діалогу.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав , що речник диктатора Пєсков заявив, що швидкий мир прийде після того, як РФ виконає всі цілі "СВО".
Новини