Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Після повстання лідера групи "Вагнера" Євгена Пригожина президент Росії провів телефонні розмови з шістьма світовими лідерами. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на видання Sky News.
Президент Росії Володимир Путін. Фото з відкритих джерел
Уклавши угоду про припинення наступу Пригожина Путін спробував зміцнити свої позиції та переговорив з кількома світовими лідерами.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко
Один з найбільших союзників Путіна Олександр Лукашенко був першим, кому подзвонив президент Росії. Лукашенко допоміг у переговорному процесі, щоб зупинити похід Пригожина на Москву. Натомість Кремль закрив справу лідера вагнерівців, а сам Пригожин має опинитись у Білорусі.
Президент Туреччини Реджеп Ердоган
За повідомленнями МЗС РФ Ердоган здійснив дзвінок до Путіна та висловив "свою підтримку російському керівництву" після бунту Пригожина. Натомість у Туреччині повідомили, що Ердоган сказав Путіну "діяти здоровим глуздом".
Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв
Адміністрація президента Казахстану зазначила, що під час розмови Токаєв вказав, що заколот вагнерівців є "внутрішньою" проблемою Росії і не потребує застосування ОДКБ.
Шейх ОАЕ Мухаммад бін Заїд Аль Нагаян
Міноборони РФ стверджує, що після отримання інформації з Росії у день бунту Пригожина наслідний принц Абу-Дабі висловився про повну підтримку російського керівництва.
Шейх Катару Тамім бін Хамад аль Тані
26 червня між лідерами держав відбулась телефона розмова, де обговорили двосторонні відносини між країнами та останні події у світі та Росії, пише державне інформаційне агентство Катару QNA. Катар, як і більшість країн Близького Сходу зберігають нейтралітет щодо війни в Україні.
Президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв
Офіс президента Узбекистану Шавката Мірзійоєва опублікував заяву про те, що він розмовляв з Путіним, але не повідомив подробиць.
Раніше портал "Коментарі" писав, що Міноборони РФ вирішило демілітаризувати ПВК "Вагнер".
Також "Коментарі" повідомляли про те, що Путін не може звільнити Шойгу.
Новини