Головна Новини Світ Росія В РФ взяли гору «фанатичні яструби», які хочуть Ялту-2. Які загрози для України
commentss НОВИНИ Всі новини

В РФ взяли гору «фанатичні яструби», які хочуть Ялту-2. Які загрози для України

Арешт заступника міністра оборони РФ свідчить про те, що перемогу у владі отримали «фанатичні яструби», які виступають за продовження агресивної війни в Україні та підписання Ялти-2, відзначив у Фейсбуці політолог Вадим Денисенко

24 квітня 2024, 12:56 comments2220
Поділіться публікацією:

В Росії був затриманий заступник міністра оборони Тимур Іванов. При цьому, як відзначив політолог Вадим Денисенко, якщо мова йде про затримання чиновника такого рівня, то воно точно не обійшлося без санкції на такі дії від кремлівського диктатора Володимира Путіна. При цьому, на думку експерта, саме рішення могло бути ініційоване головою Радбезу країни-агресора Миколою Патрушевим.

В РФ взяли гору «фанатичні яструби», які хочуть Ялту-2. Які загрози для України

Тимур Іванов

Тобто, відзначив Денисенко, підтверджуєтеся версія про те, що в РФ відбувся "мініпереворот" в результаті якого фанатичні яструби отримали перемогу над просто яструбами у внутрішньовидовій боротьбі. І тепер саме вони диктують повістку дня, підкреслив політолог.

На його думку, арешт Іванова є демонстрацією нових правил гри, які ще не викристалізувалися, але вже пишуться по ходу гри.

За словами Денисенка ці нові правила точно містять наступні пункти:

а) всі попередні домовленості анульовані. Все починається з чистої сторінки;

б) ФСБ переходить від кришування корупції до контролю корупції;

в) просто лояльності вже мало. Потрібно чогось більшого (чого саме поки не розуміє ніхто).

Як каже Денисенко, наразі важко зрозуміти, чи арештом Іванова все завершиться, чи після нього під репресії потраплять і інші.

"Для України це означає, що наразі існує повне домінування ідей Патрушева та Ушакова щодо продовження війни до конференції Ялта-2. На цьому фоні варто окремо звернути увагу на різку активізацію росіян на китайському напрямку і два важливих рішення: Норнікель вирішив перенести мідний завод в Китай, а Газпром дає знижку на 28% до 2027 року китайським компаніям (обидва рішення не могли не бути санкціоновані в Кремлі)",
— підкреслив Денисенко.

При цьому, за його словами, Китай, останнім часом, почав певний дрейф в сторону можливих переговорів і росіяни будь-що прагнуть зламати цей тренд.

"Власне від цього і буде залежати чи залишиться теоретична можливість для початку переговорів в 2024 році",
— підсумував експерт.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, чи є між "кремлівськими баштами" розкол.


 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини