Головна Новини Світ Туреччина Ердоган зробив заяву про мир в Україні: що має статися цього року
commentss НОВИНИ Всі новини

Ердоган зробив заяву про мир в Україні: що має статися цього року

Президент Туреччини закликав партнерів України наступного року докласти всіх зусиль, щоб вдалося відзначати річницю миру, а не війни

сьогодні, 13:10
Поділіться публікацією:

Загальна відповідальність партнерів України полягає у тому, щоб наступного року відзначати річницю миру, а не повномасштабну війну. Як передає портал "Коментарі", таку заяву під час дистанційного звернення на пленарному засіданні "Підтримуй Україну" зробив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

Ердоган зробив заяву про мир в Україні: що має статися цього року

Реджеп Тайіп Ердоган. Фото: із відкритих джерел

Турецький президент зазначив, що від самого початку його країна виступила проти повномасштабної війни і продовжує надавати допомогу у вигляді дипломатії та переговорів. Зокрема, Ердоган закликав забезпечити підтримку територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

"На четвертий рік цієї війни ми чудово розуміємо, що щоразу збільшується потяг до дипломатії та переговорного процесу... Наша спільна відповідальність полягає в тому, щоб наступного року ми відзначали річницю миру, а не війни. Туреччина продовжить докладати всіх зусиль для встановлення справедливого і тривалого миру. Таким чином, я щиро сподіваюся, що 2025 рік стане роком, в якому буде побудовано мир", — додав він.

У тому числі Реджеп Тайіп Ердоган нагадав і про нещодавній візит його українського колеги Володимира Зеленського до Анкари.

За його словами, тоді сторони обговорили внесок Туреччини, а також її готовність ухвалити переговори.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Реджеп Тайіп Ердоган у новорічному відеозверненні висловив прагнення завершити війну між Україною та Росією. Турецький лідер наголосив, що ключовим пріоритетом для Анкари у 2025 році залишатиметься досягнення миру.

Ердоган зазначив, що Туреччина докладатиме зусиль для врегулювання конфлікту між двома чорноморськими сусідами.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини