Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Міністр
закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу запевнив, що його країна не
експортує до Російської Федерації товарів, які країна-агресорка може використати
для своєї військової галузі. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформаційну агенцію Reuters.
Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу. Фото з відкритих джерел
Очільник МЗС Мевлют Чавушоглу вважає, що Туреччина не експортує військові товари до РФ.
Чавушоглу зазначив, що Туреччина не буде порушувати санкції, які запровадили Сполучені Штати та Європа проти Росії, а також будуть зупиняти будь-яку діяльність, яка направлена в цей бік. Таку заяву міністр закордонних справ Туреччини зробив після виступу держсекретаря США Ентоні Блінкена в Анкарі.
На початку лютого США попередили Туреччину у можливому експорті хімікатів, мікрочипів та інших товарів до Російської Федерації, які режим Путіна може використовувати у військових цілях проти України.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Китай відреагував на попередження Сполучених Штатів, які застерегли Пекін від відправки зброї до Росії.
Також "Коментарі" писали про Реджепа Ердогана, який все більше піддається критиці в Туреччині. Президента звинувачують у політиці, яка привела до великих жертв під час нещодавнього землетрусу. Адже є приклади міст, де було значно менше жертв через малу корупцію в будівельній сфері.
Новини