Головна Новини Світ США Американці цієї спеціальності вирішили зрадити США і переїхати в Канаду
commentss НОВИНИ Всі новини

Американці цієї спеціальності вирішили зрадити США і переїхати в Канаду

Американські лікарі отримують від Канади пропозиції для працевлаштування і вважають їх «золотим квитком»

сьогодні, 16:44
Поділіться публікацією:

Лікарка Карін Ґінсберг понад 25 років працювала педіатром у Сполучених Штатах, однак протягом останнього часу, за її словами, дедалі більше лікарів обирають достроковий вихід на пенсію або серйозно розглядають можливість переїзду до Канади. Сама Ґінсберг також почала замислюватися над такою перспективою.

Американці цієї спеціальності вирішили зрадити США і переїхати в Канаду

Канада

Вона виросла в Торонто, закінчила школу, а потім переїхала до США, де вступила до Корнелльського університету в Нью-Йорку. За роки кар’єри Ґінсберг здобула великий досвід у педіатрії, зокрема допомагаючи вразливим підліткам у Лос-Анджелесі. Проте нині вона відчуває глибоке розчарування через політичну ситуацію в країні, яка, на її думку, серйозно впливає на медицину.

Ґінсберг згадує про масштабне скорочення фінансування медицини, зростання обмежень у сфері репродуктивної та ґендерно-афірмативної допомоги, а також поширення недовіри до вакцинації. На цьому тлі Канада, яка переживає нестачу медичних кадрів, активно шукає спеціалістів, здатних заповнити прогалини в системі охорони здоров’я.

"Я ніколи не думала, що повернуся до Канади, але тепер це виглядає як цілком реальний варіант. Уже є зацікавлені, хто готовий узяти мене на роботу, щойно я отримаю ліцензію", — каже лікарка.

Вона зізнається, що рішення далося їй непросто: за десятиліття роботи в Нью-Йорку вона встигла побудувати власну практику й створити спільноту пацієнтів, з якою її пов’язують теплі стосунки. Але політична атмосфера та розчарування в системі штовхають її до змін.

Подібні настрої — не поодинокі. За словами Ґінсберг, багато її колег, особливо ті, хто наближається до пенсійного віку, серйозно замислюються про достроковий вихід із професії або переїзд до Канади.

"Мої колеги втомилися. Вони виснажені, дезорієнтовані й часто не бачать виходу. Якщо з’являється можливість — вони готові її використати", — наголошує вона.

Для Ґінсберг і багатьох її колег Канада виглядає як "золота перепустка" — шанс продовжити кар’єру в стабільнішому та шанобливішому до науки середовищі.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що прості канадці завдали по США неочікуваного удару.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини