Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Радник президента США Стівен Міллер звинуватив Індію у фінансуванні війни Росії проти України. Саме завдяки Індії російський бюджет отримує величезні суми після продажу індусів. Про це йдеться у матеріалі інформаційного агентства Reuters.
Стівен Міллер. Фото: з відкритих джерел
ЗМІ зазначає, що Міллер є одним із найближчих та найвпливовіших помічників Дональда Трампа. Звинувачення у бік Нью-Делі пролунали в ефірі програми Sunday Morning Futures. Водночас радник голови Білого дому зазначив, що Трамп має чудові стосунки із прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді.
Джерела в уряді Індії розповіли агентству, що, незважаючи на погрози Вашингтона, влада країни продовжить купувати нафту у Російської Федерації.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Індія заявила, що не планує відмовлятися від імпорту російської нафти навіть попри загрозу санкцій від президента США Дональда Трампа. Уряд Індії посилається на довгострокові контракти та стратегічні інтереси.
Минулого місяця Трамп заявив на платформі Truth Social, що Індія ризикує зіткнутися з додатковими санкціями за покупку російської нафти та зброї. Більше того, він погрожував 25-відсотковим тарифом на експорт індійських товарів до США. Після цих погроз Трамп заявив, що нібито отримав інформацію про припинення Індією закупівлі нафти з Росії.