Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Російська Федерація дедалі частіше натякає на можливе розміщення ядерної зброї поблизу США. Своєю чергою, такий крок може призвести до конфронтації рівня Карибської кризи 1962 року, коли світ максимально наблизився до ядерної війни. Про це пише американське видання The New York Times. У Кремлі наполягають, щоб усю ядерну зброю США було виведено з території Європи.
Путін - фото з відкритих джерел
У листопаді 2021 року Путін зазначив, що РФ може розмістити гіперзвукові ракети підводного базування поблизу Вашингтона. З початку 2022 року у нашому арсеналі буде нова гіперзвукова ракета морського базування. Час польоту до тих, хто віддає накази, становитиме п'ять хвилин", – наголошував Путін.
Крім того, на переговорах у Женеві представники РФ натякали, що Москва готова розмістити "системи озброєнь у певних місцях". За оцінками американської розвідки РФ розглядає можливість розгортання нових ядерних озброєнь, зокрема тактичної ядерної зброї. При цьому у виданні зазначають, що всі наявні залякування та загрози можуть бути звичайним блефом.
Нагадаємо, сенатором Республіканської партії Мітт Ромні заявив, що Вашингтон разом зі своїми союзниками має докласти всіх зусиль для того, щоб не допустити здійснитися плану президента РФ Путіна, який складається з двох пунктів – відтворити СРСР і розвалити НАТО. Мітт Ромні зазначив, що Путін докладає всіх зусиль, щоб відновити СРСР. США мають не допустити реалізації такої мети президента Росії. Друга мета, виконання якої досягає Путін, полягає в тому, щоб розсварити держави НАТО, зробити блок ослабленим як перед Росією, так і перед Китаєм. За словами Ромні, Заходу слід діяти радикально та переглянути свою позицію щодо запуску проекту "Північний потік-2". Мітт Ромні вважає, що газопровід має бути заблоковано. При цьому сенатор нагадав, що представники Демократичної партії у Сенаті відмовилися давати голоси за те, щоб цей проект було заблоковано. Таким чином, санкції, ініційовані Республіканською партією, не були прийняті.
Новини