Головна Новини Світ Німеччина Будуть добрі новини щодо Patriot для України: у Німеччині зробили заяву
commentss НОВИНИ Всі новини

Будуть добрі новини щодо Patriot для України: у Німеччині зробили заяву

Німеччина отримала "дуже позитивні сигнали" зі США щодо Patriot для України

14 липня 2025, 15:14
Поділіться публікацією:

У Німеччині заявили про "дуже позитивні сигнали" зі США щодо Patriot для України. Йдеться про продаж систем ППО. Про це йдеться у заяві речника Міністерства закордонних справ Німеччини.

Будуть добрі новини щодо Patriot для України: у Німеччині зробили заяву

Німеччина. Фото: із відкритих джерел

"Зараз ведуться обговорення щодо умов реалізації, тобто скільки систем буде, хто їх візьме на себе і як вони фінансуватимуться", — сказав речник МЗС.

Варто зазначити, що сьогодні, 14 липня, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус поїхав до Вашингтона з офіційним візитом. У США він зустрінеться з головою Пентагону Пітом Хегсетом.

Передбачається, що 14 липня генсек НАТО Рютте зустрінеться із президентом США Трампом, щоб обговорити постачання Україні систем Patriot. Столицю США із такою ж метою відвідує Пісторіус.                                       

"Берлін веде переговори з адміністрацією Трампа про постачання Україні двох додаткових систем Patriot та покриття повних витрат на необхідні постачання", — зазначає видання "Bloomberg".

Читайте також на порталі "Коментарі" — президент США Дональд Трамп оголосить у понеділок про новий план озброєння України. Як очікується, цей план включатиме наступальну зброю. Про це пише Axios, посилаючись на свої джерела.

"Два джерела повідомили Axios, що у них є підстави вважати, що план, ймовірно, включатиме далекобійні ракети, здатні досягати цілей глибоко на території Росії, у тому числі в Москві", — йдеться в публікації.

При цьому сенатор Ліндсі Грем сказав Axios, що Дональд Трамп справді злий на російського диктатора Путіна і його майбутня заява буде "дуже агресивною".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини