Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
Зафіксовані "Левада-центром" соціологічні думки, що відображають різне ставлення до співвітчизників, що виїхали, це насамперед результат впливу пропаганди, упевнений публіцист, соціолог Ігор Яковенко. За його оцінкою, звідси йде вся істерика з приводу "зрадників, які залишили рідну країну у важкий час", пишуть "Коментарі".
Деградація населення в РФ
Зміна думок громадян ніяк не впливає на політику Кремля, продовжив Ігор Яковенко. На його думку, росіяни сьогодні можуть тією чи іншою мірою підтримувати війну, чи виступати проти неї, а Путін все одно продовжуватиме гнути свою лінію.
За даними дослідження, 49% респондентів тією чи іншою мірою підтримали зароджену в надрах російської бюрократії ініціативу про позбавлення власності людей, що поїхали, продовжили займати активну громадянську позицію і критикують владу.
Публіциста вразив цей факт.
За соцопитуванням, частка росіян, котрі засуджують широко відомих персон, які виїхали після початку війни, склала 52%, ще 41% ставляться до знаменитостей, що поїхали, нейтрально і лише 5% — "з розумінням".
Росію серед інших з початком війни і застосуванням санкцій залишили багато знаменитих акторів, режисери, письменники, музиканти, представники інших творчих професій, не кажучи вже про велику групу журналістів.
"Коментарі" також писали про те, що Євросоюз намагається знайти та заморозити гроші російських мільярдерів, які перебувають під санкціями ЄС. Наразі Європейський Союз зміг заморозити 20,9 млрд євро.
Як повідомляв портал "Коментарі", значна частина людей в РФ хоче перемоги або, принаймні, припинення м'ясорубки, але не бачить, як цього можна досягти і приходить від цього в сум'яття.
Читайте також на порталі "Коментарі" — стало відомо в скільки мільйонів обійшлася рашистам тривожна ніч українців.
Новини