Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Відправка американського авіаносця "Джеральд Форд" до Східного Середземномор'я викликає питання щодо цілей цього рішення Білого дому. Як передає портал "Коментарі", про це під час спільного брифінгу з канцлером Австрії Карлом Нехаммером в Анкарі заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.
Реджеп Тайіп Ердоган. Фото: із відкритих джерел
Зазначимо, раніше турецький лідер Реджеп Ердоган заявив, що мир на Близькому Сході, де 7 жовтня розпочалася чергова ескалація, можливий лише під час переговорів між Ізраїлем та Палестиною. Також Ердоган висловив готовність стати посередником заради припинення палестино-ізраїльської війни. Про що говорять такі пориви турецького лідера? Чи може він відіграти значну роль у врегулюванні ситуації на Близькому Сході? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – триває п'ята доба після атаки ХАМАС на Ізраїль, що фактично започаткувало нову війну на Близькому Сході. У подію явно видно російський слід, на чому наголошує президент України Володимир Зеленський. Він також зазначає, що по Ізраїлю вдарила терористична організація (ХАМАС), а по Україні – терористична держава (РФ). Паралелі між цими війнами бачать і США. Недарма у Пентагоні дотримуються думки, що слід допомагати як Україні, так Ізраїлю. Співучасником нападу на Ізраїль називають і Іран (що допомагає РФ у війні проти України), щоправда, у США визнали, що не мають чітких доказів, що вказують на пряму участь Тегерана в атаках, здійснених ХАМАСом. Які висновки із ситуації мають зробити Україна та її союзники? Якою має бути відповідь цивілізованого світу на пожежі війни, які розпалюють Москва, Тегеран, вони разом? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.
Новини