Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Президент США Джо Байден вийшов з президентських перегонів та підтримав кандидатуру Камали Гарріс, як свою заміну. Більшість впливових республіканців також висловили свою довіру Гарріс, зробивши її, ймовірно, головною конкуренткою Дональда Трампа за посаду президента США. Портал "Коментарі" підготував головні заяви Камали Гарріс щодо України.
Віцепрезидентка США Камала Гарріс. Фото з відкритих джерел
У лютому 2022 року, перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну Гарріс заявила, що США готові забезпечити Україну підтримкою. За її словами, США зайняли позицію, яка ґрунтується на повазі та спільних демократичних цінностях.
Через кілька днів після вторгнення РФ, Камала Гарріс прямо вказала на воєнні злочини Росії в Україні.
Через місяць після початку великої війни віцепрезидентка США висловила співчуття українцям та пояснила американському народу з чим стикаються люди, які живуть в Україні та зазнали російської агресії.
На Мюнхенської конференції у 2023 році Камала Гарріс перерахувала конкретні епізоди російських воєнних злочинів щодо мирного населення, зокрема вбивства в Бучі, удари по драмтеатру в Маріуполі та примусову депортацію українських дітей до РФ.
Віцепрезидентка США додала, що світ не буде безпечним, якщо одна країна буде порушувати суверенітет та територіальну цілісність іншої, крім того, вчиняти безкарно злочини проти людства через свої імперіалістичні амбіції.
У 2024 році Камала Гарріс знову виступила на Мюнхенські конференції та зробила кілька заяв про війну в Україні.
Віцепрезидентка висловила свою прихильність Україні та заявила, що "США не можуть відступити, Америка повинна бути твердою і відстоювати демократію".
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, чи є у Камали Гарріс шанси перемогти Дональда Трампа на президентських виборах.
Також "Коментарі" писали про реакцію Кремля на можливість Камали Гарріс стати наступною президенткою США.
Новини