Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Турецький політик Сінан Оган, який набрав у першому турі президентських виборів, який відбувся 14 травня, лише 5,17% голосів (зайняв третє місце), оголосив, що підтримує кандидатуру чинного глави держави з 20-річним "стажем" – Реджепа Ердогана (у першому турі лідирував, набравши 49,52%). Тим часом, головний конкурент Ердогана, загальний кандидат від опозиційних партій Кемаль Киличдароглу (став другим 14 травня, отримавши 44,88% голосів) почав різко критикувати турецького лідера за нібито підпорядкованість Росії. Експерти проаналізували для видання "Коментарі" загострення внутрішньополітичної ситуації в Туреччині напередодні другого туру, запланованого на 28 травня.
Вибори у Туреччині. Фото: з відкритих джерел
Народний депутат України ІХ скликання, екс-гендиректор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов розмірковує так:
Останнім часом, продовжує Муса Магомедов, справді багато говорять, що опозиційний кандидат більш проєвропейсько орієнтований і так далі. Але тут, впевнений експерт, слід згадати приказку: від добра добра не шукають.
Ну, а те, що під час виборів їхні учасники критикують один одного — абсолютно нормальний демократичний прояв, зазначає він.
Політексперт, кандидат політичних наук, історик Олександр Палій вважає, що активне використання "російського чинника" опозицією свідчить про спроби Росії вплинути на результати виборів.
Олександр Палій не виключає, що після оголошення результатів виборів сторона, що програла, цілком може влаштувати протести.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Туреччина відповіла — чи передасть Україні російські С-400, як запропонували США.
Новини